MÁCHOVSKÉ KONTEMPLACE - pozvánka na výstavu

  MÁCHOVSKÉ KONTEMPLACE - pozvánka na výstavu

  Přátelé a kamarádi,


  Dovolte mi, abych Vás v nastávajícím předvánočním shonu co nejsrdečněji a v předstihu pozval na svoji první autorskou výstavu, nazvanou „Máchovské kontemplace“.


  Výstava se bude konat v Paláci Adria, Galerie kritiků, Jungmannova 31, Praha 1 a bude přístupná do 20.1.2017.

  Kolekce získala 3.místo v Prix de la Photographie Paris 2016, v kategorii “Book Proposal (Series Only)/ Fine Art”), byla oceněna porotou v Los Angeles (2016 - IPA, International Photography Awards) a v Lucemburku (2016 – Luxembourg Art Prize).

  Projekt “Máchovské kontemplace”, který byl v tomto roce rovněž publikován na internetových stránkách prestižního britského časopisu On Landscape a ukázka vyšla knižně ve výroční publikaci “Vision 2016” kurátorského serveru 1X.com, jsem věnoval téměř rok času.

  Katalog výstavy můžete nakliknout zde.


  Přijďte si užít klidný a pozitivní začátek nového roku 2017!

  Vláďa

  Our Fake Watches have the same look as original watches and our Rado Replica feature high quality movements. Now the latest trend is to go for fashionable Rolex Replica because they are with low price and have the same look color and style as designer authentic Richard Mille Replica.If you want your watch to be as much a piece of art as it is a piece of jewelry or a functional object, a Luxury Noble must de watches watch is an ideal choice!All top-notch fake cartier must de Omega Replica from our various websites are extremely authentic and guaranteed brand new.
  zobrazení 672 | komentařů 0
  Vladimír Kysela | 11.12.2016 | více »

  KOMPOZICE versus OSOBITÝ STYL ve fotografii #01

  KOMPOZICE versus OSOBITÝ STYL ve fotografii #01

  Jakoby těch diskusí o kompozici nebylo dost. Nedávno jsem to zase koupil… Prosím tě, jdi s kompozicí k šípku, to je furt keců. Prostě třetiny, nějaká ta vodicí linie, subjekty v předním, středním a zadním plánu, no a co??? Z toho už jsem vyrost´…  Jak se člověk vlastně učí a jak je schopen nabité vědomosti používat?

  Více v sérii článků, tento je úvodní , další včetně ukázek budou následovat.

  There is an elegance and sharpness to it that is captivating.It is our great honor to offer a a series of Trusty Time for you. Our friendly staff will be happy to assist you with anything you need. Good-quality replicas are thus, an analogy of admirable workmanship, in agreement of amazing account and design. It is a good way to satisfy the dream of luxury watches by purchasing a high grade replica watch.You may be sporting a very fine Swiss Replica Watches. And since the quality is so authentic it is bound to stay with you for ever.Their design consistency of Rolex Daytona Replica has created a distinctive look. In the last, richard mille replica is work of art and classic design. It's also a great investment if you have the available cash, as you won't have to worry about the Omega Replica UK losing value.
  zobrazení 1532 | komentařů 2
  Vladimír Kysela | 04.05.2016 | více »

  Napsali o nás.

   Stáhněte si  http://www.focusmagazine.cz/3-vydani-focusmagazine

  zobrazení 2909
  Zbyněk Cincibus | 24.09.2012 | více »

  USB - Uchylácká Sekce Balvan

  Pokud se začneme zabývat myšlenkou co je to Uchylácká Sekce Balvan (dále jen USB), musíme přemýšlet o tom co je to za společenství lidí, ten jablonecký Fotoklub Balvan, jehož je USB nedílnou součástí. Fotoklub Balvan vznikl přibližně na podzim roku 2009 v Jablonci nad Nisou. Přiznejme ale fakt, že několik jeho členů se už dříve scházelo po restauracích a o fotografiích vedli dlouhé, divoké a plodné debaty. Na tyto "Matky a Otce zakladatele" se nabalili další nadšení fotoamatéři a toto nabalování vyústilo v založení regulérního Fotoklubu Balvan v podobě jak ho známe dnes.

  zobrazení 8634 | komentařů 12
  Jan Strakoš | 05.12.2010 | více »

  Oteplující polarizační filtr

  Oteplující polarizační filtr

  Dlouho jsem váhal pořídit sii polarizačí filtr Mooses CPL o kterém není na internetu příliš napsáno. Blíží se podzim, kdy je příroda fotogeničtější a barevnější. Protože je jeho cena poněkud nízká, obával jsem se malého efektu modré barvy nebe, zvýraznění mraků a teplých barev.

  zobrazení 3178
  Jan Strakoš | 11.10.2010 | více »
  © 2016 Fotoklub Balvan   |   Odkazy