Nabídka fotoklubu Balvan

  • Výstavy fotografií
  • Prodej fotografií
  • Fotovýlety
  • Velkoformátový tisk fotografií
  • Úpravy fotografií
  • Pro média

  Výstavy fotografií

  Naše fotografie můžete vidět ve výstavních síních na Liberecku a Jablonecku. Velmi často vystavujeme v Lidových sadech, na radnici v Jablonci nad Nisou a v Eurocentru.
  Kde aktuálně vystavujeme najdete v novinkách. Kromě autorských výstav lze vybrat ve fotobance jednotlivé fotografie a tím připravit unikátní výstavu se zajímavým příběhem. Stálou expozici zatím nemáme.

  Prodej fotografií

  V naší fotobance si můžete vybrat fotografie z mnoha kategorií. U každé fotky je odkaz na autora, kterého můžete kontaktovat a domluvit se na ceně a zpracování fotografie.

  Fotovýlety

  Pojeďte s námi na výlet s partou lidí, kteří jsou nadšeni pro stejnou věc. Sledujte naše stránky, kde Vás informujeme o plánovaných cestách. Získáte mnoho nových zkušeností, probereme fotografickou techniku a něco dobrého k tomu popijeme.
  Poznámka pro krajináře: Počítejte s časným stáváním a nedostatkem spánku.

  Tisk fotografií

  Díky mnohaleté zkušenosti a získaného respektu u tiskařů jsou reprodukované fotografie v co nejlepší kvalitě. Jako každý fotograf dbáme na věrnost barev, kvalitu materiálu a dlouhotrvající sytost. Kontaktujte nás a my Vám poradíme a nebo přímo zajistíme kvalitní vytištěnou či vyvolanou fotografii.

  Úpravy fotografií

  Máte staré fotky na kterých se podepsal zub času, jsou zažloutlé, vybledlé a polámané? Potřebujete vytisknout fotku ve velkém formátu a nevíte jak na to? Rádi Vám pomůžeme s úpravou fotografií a přípravou pro tisk. Fotografie je pro nás srdcová záležitost a dobře odvedená práce radostí.
  Jaké jsou možnosti:

  • Retuše poškozených fotografií
  • Barevná korekce
  • Oživení barev a kontrastu
  • Příprava pro tisk na různé povrchy (plast, kov, papír)


  Pro media

  Nabízíme spolupráci s regionálními novinami a časopisy. Lze použít fotografie z fotobanky Balvan za určitých podmínek.

  1. Předem kontaktovat fotoklub a nebo autora fotografie
  2. Pod každou fotkou bude napsaný autor fotografie

  Klub sdružuje fotografy z Libereckého a Ústeckého kraje a tak je zde možnost využít služeb jednotlivců pro reportáž.

  There is an elegance and sharpness to it that is captivating.It is our great honor to offer a a series of Trusty Time for you. Our friendly staff will be happy to assist you with anything you need. Good-quality replicas are thus, an analogy of admirable workmanship, in agreement of amazing account and design. It is a good way to satisfy the dream of luxury watches by purchasing a high grade replica watch.You may be sporting a very fine Swiss Replica Watches. And since the quality is so authentic it is bound to stay with you for ever.Their design consistency of Rolex Daytona Replica has created a distinctive look. In the last, richard mille replica is work of art and classic design. It's also a great investment if you have the available cash, as you won't have to worry about the Omega Replica UK losing value.
  © 2016 Fotoklub Balvan   |   Odkazy